Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

PREDAJ PRÉMIOVÝCH HODINIEK

Vrátenie tovaru

Vrátenie tovaru do 30 kalendárnych dní

Kupujúci je povinný bez zbytočného odkladu, najneskôr však v lehote do 30 kalendárnych dní odo dňa odstúpenia od kúpnej zmluvy, zaslať tovar späť na adresu sídla prevádzkovateľa alebo ho odovzdať predávajúcemu alebo osobe poverenej predávajúcim na prevzatie tovaru. Kupujúci je povinný doručiť predávajúcemu tovar kompletný, vrátane kompletnej dokumentácie, nepoškodený, nepoužívaný a podľa možností v originálnom obale. Lehota na odstúpenie od zmluvy začne plynúť odo dňa, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba prevezme všetky časti objednaného tovaru. 
Predávajúci je povinný bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy a od doručenia vráteného tovaru vrátiť kupujúcemu všetky platby, ktoré od neho prijal na základe kúpnej zmluvy.

Formulár na odstúpenie od zmluvy

Balík pošlite na adresu:

Monali, s. r. o.
Miestneho priemyslu 1247
029 01 Námestovo 

Spolu s hodinkami pošlite:

  • vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy (stiahnúť tu)
  • krabičku z hodiniek
  • kompletnú dokumentáciu – originál záručný list, faktúru, návod na použitie, knižka značky hodiniek

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA

  • neposielajte tovar na dobierku. Zásielky na dobierku predávajúci nepreberá, čiže zásielka sa Vám vráti späť.
  • odporúčame zásielku bezpečne zabaliť a poistiť. Nie sme zodpovední za prípadnú stratu, či iné poškodenie tovaru počas prepravy neopísané v popise zásielky.
  • o prijatí hodiniek zákazníka informujeme

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0948 334 468 alebo e-mailom info@vostokwatches.sk

Všeobecné obchodné podmienky nájdete tu.

Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Novinky posielame 1x za 1-2 týždne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím