OFFICIAL SELLER The best Soviet technologies for modern watch design

x

Exluzívny servis iba pre Vás

Predlžená doba vrátenia

Autorizovaný a oficiálny predaj

Doručenie ZADARMO

Výhody klubu Vostok Europe

Členom klubu Vostok Europe sa stávate automaticky pokiaľ u nás urobíte objednávku a registrujete sa. Následne na to môžete využívať dokonalé výhody:

  • Dodanie kuriérom vždy ZADARMO

U nás nikdy za poštovné neplatíte. Či si objednáte dodanie do Českej Rebubliky alebo na Slovensku, dopravu Vám nebudeme účtovať. Kuriér Vám balík doručí na druhý pracovný deň od odoslania objednávky v rámci SR. O odoslaní budete informovaný mailom, aj SMS-kou.
Dopravu neplatíte aj v prípade, že si obejdnáte iba samostatne remienok/náramok.

  • Pri reklamácií pošleme k Vám kuriéra

Už žiadne starosti s tým, že musíte ísť na poštu, vypísať niekoľko papierov a platiť poštovné. Aj v prípade reklamácie u nás zakúpených hodiniek, poštovné neplatíte. Pokiaľ ste si u nás objednali hodinky a potrebujete ich reklamovať, stačí ak vyplníte reklamačný formulár a zašlete nám ho e-mailom. V reklamačnom formuláry stačí vypísať potrebné infromácie a kuriér hodinky vyzdvihne. Vždy je potebné, aby ste nám uviedli číslo objednávky. Hodinky zabalíte do balíka a len ich odovzdáte kuriérovi. Všetko ostatné je na nás. Táto výhoda sa vzťahuje len pre SR nakoľko naša kuriérska spoločnosť zatiaľ neumožnuje objednávku prepravy pre Česku republiku.

  •  Záručný a pozáručny servis

Na každé hodinky zakúpené v našom e-shope vostokwatches.sk/ vostokwatches.cz sa vzťahuje záruka 2 roky. A v prípade, že uplynie 2-ročná doba od zakúpenia tovaru a Vy potrebujete servis hodiniek, sme tu pre Vás. Môžete nás kontaktovať.

  • Mimo záručny servis

Ak je na Vašich hodinkách poškodenie, na ktoré sa nevzťahuje záruka, ponúkame Vám mimo záručny servis. Typ mimo záručného servisu: výmena sklíčka, nový remienok/ náramok na hodinky, chýbajúci kolík,..

  • Predĺžena doba pre vrátenie tovaru na 30 dní

Chápeme, že hodinky sú často krát kupované ako darček. A hlavne v predvianočnom období sa darčeky kupujú v predstihu. Môže sa stať, že tovar budete chcieť vrátiť alebo vymeniť. Preto sme predĺžili dobu pre vránie alebo výmenu tovaru až na 30 kalendárnych dní.

  • Odborné poradenstvo

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ strojčeka si vybrať? Nedarí sa Vám nastaviť hodinky? Zavolajte nám na 0948 334 468 alebo napíšte na info@vostokwatches.sk, radi Vám poradíme.