Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

PREDAJ PRÉMIOVÝCH HODINIEK

Propeller

Propeller v preklade znamená vrtuľa. Bratia Orville a Wilbur Wrightovi boli tvorcovia prvého lietadla ťažšieho než vzduch. Bratia navrhli vrtuľu na základe svojich výpočtov.

Propeller v preklade znamená vrtuľa. Bratia  Orville a Wilbur Wrightovi, ktorý boli tvorcovia prvého lietadla ťažšieho než vzduch. Bratia mali výhodu, že mali údaje z experimentov v aerodynamickom tuneli, kde testovali približne 200 profilov krídel. Bratia navrhli vrtuľu na základe svojich výpočtov. Dňa 17.12.1903 vzlietol ako prvý Orville, letel 39 metrov a trval 12 sekúnd. Po prvom lete nasledovali ďalšie. Neskôr požiadali o patent na lietadlo, no do roku 1908 nelietali, pravdepodobne z dôvodu o prezradení ich patentu.

Elegantné hodinky Propeller sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Púzdro hodiniek je z ušľachtilej ocele, sklíčko je zafírové s antireflexnou úpravou. Na hodinkách môžeme vidieť chod strojčeka, pretože zadný kryt je priehľadný.

V ponuke nájdeme hodinky len na koženom remienku a so švajčiarskym mechanickým strojčekom, ktorý je na automatickým náťah.

Balenie: krabička, medzinárodná knižka s pečiatkou od oficiálneho dovozcu pre Slovensko, návod v slovenskom jazyku

Filter:

Strojček

Typ

Remienok

Funkcie

Farba ciferníka

Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Novinky posielame 1x za 1-2 týždne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím