Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený

PREDAJ PRÉMIOVÝCH HODINIEK

Almaz Space Station

Modelová rada roku 2015 Almaz Space Station bola venovaná prvej vesmírnej stanici ALMAZ. Bola vyvinutá v 60-tych rokoch 20. storočia.

Modelová rada roku 2015 Almaz Space Station bola venovaná prvej vesmírnej stanici ALMAZ. Bola vyvinutá v 60-tych rokoch 20. storočia. Táto stanica bola vyzbrojená obranným systémom Štít-1. Tento systém mal 23 mm letecké kanóny. Všetky nasledujúce sovietske vesmírne stanice boli zostrojené ako stanica Almaz, napríklad stanica Saljut, Mir alebo MKS. Nasledujúce stanice boli vyzbrojené 2 raketami.

Stanica MIR bola prvá ruská obývaná vesmírna stanica, ktorá bola založená na základoch vesmírnych staníc Saľut. Na jej palube sa vystriedalo 104 kozmonautov.

Američania zverejnili rozmery a hmotnosť raketoplánov, vtedy vznikli obavy v ministerstve obrany, že vesmírna stanica bude ukradnutá, pretože sa tieto rozmery podobali rozmerov stanice Almaz.

Hodinky, ktoré boli venované prvej vesmírnej stanici sú svojím vzhľadom mohutnejšie ale veľmi praktické, či už na spoločenské alebo na elegantné podujatie. Samozrejme hodinky sú vybavené funkciou dátum, čo je v terajšej dobe veľmi nevyhnutné. Hodinky majú taktiež luminiscenčné ručičky a indexy, čiže čas vidno aj v tme.

Hodinky sú vybavené lunetou, ktorá slúži na meranie času. Modelová rada ponúka modely s automatickým strojčekom alebo s batériovým strojčekom. Hodinky s quartzovým strojčekom majú na zadnom kryte vyrytú vesmírnu stanicu.

Technické údaje:

  • priemer ciferníku 47 mm
  • hrúbka ciferníku 17 mm
  • vodotesnosť 20 ATM – 200metrov
  • možnosť popruhu: textil, koža, silikón, kov

Balenie:

  • hodinky
  • originálna krabička značky Vostok Europe
  • záručný list manuál v slovenskom ale aj v anglickom jazyku

Filter:

Strojček

Farba ciferníka

Typ

Remienok

Funkcie

Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Novinky posielame 1x za 1-2 týždne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím